Kontakt

TABAL Sp. z o.o.

ul. Energetyków 14
20-468 Lublin
woj. lubelskie

Grzegorz Bartosik — Prezes Zarządu
gbartosik@tabal.pl

GPS: N 51° 12' 28" E 22° 33' 9"

Hurtownia

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00 oraz w sobotę 8:00–14:00

fax 81 749 00 51, tel. 81 710 29 ...
(dwie ostatnie cyfry numeru telefonu należy dobrać na podstawie zamieszczonej tabeli)

Dział / osobaTelefonE-mailZakres kompetencjiCel kontaktu
Dział Handlowy ... 10 sprzedaz-zamowienia@tabal.pl  
Monika Nadolna   mnadolna@tabal.pl sprzedaż wysyłkowa, transport sprzedaż hurtowa i detaliczna z oferty Hurtowni
Zbigniew Brewczak ... 12 zbrewczak@tabal.pl kraty pomostowe, elementy złączne (śruby)
Monika Pytka ... 11 mpytka@tabal.pl sprzedaż bezpośrednia
Beata Teter ... 14 bteter@tabal.pl sprzedaż bezpośrednia, kasa, sekretariat
Tamara Błażejewska ... 24 tblazejewska@tabal.pl
hurtownia@tabal.pl
stal kwasoodporna, tworzywa konstrukcyjne, blachy perforowane zaopatrzenie
Adam Półtorak ... 16 apoltorak@tabal.pl miedź, mosiądz,ołów, brąz, materiały ścierne, armatura kwasoodporna
Patrycja Cholewa ... 27 pcholewa@tabal.pl aluminium, systemy COPAL, FOGA, akcesoria zaopatrzenie / sprzedaż
Robert Pasternak (81)
7455530
rpasternak@tabal.pl
hurtownia@tabal.pl
aluminium, systemy COPAL, FOGA, akcesoria
Dyrektor Hurtowni Tomasz Pieczniak ... 29 info@tabal.com.pl