Kontakt


TABAL Sp. z o.o.

ul. Energetyków 14
20-468 Lublin
woj. lubelskie

Grzegorz Bartosik — Prezes Zarządu
gbartosik@tabal.pl

GPS: N 51° 12' 28" E 22° 33' 9"

Hurtownia

                                          UWAGA
Z dniem 01 marca 2018r nastąpiła zmiana godzin otwarcia hurtowni !
  Od poniedziałku do piątku  będzie czynna w godz. 7.00-16.00
               W soboty hurtownia będzie nieczynna.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00–16:00 oraz w sobotę nieczynne .
                                            

fax 81 749 00 51, tel. 81 710 29 ...
(dwie ostatnie cyfry numeru telefonu należy dobrać na podstawie zamieszczonej tabeli)

Dział / osobaTelefonE-mailZakres kompetencjiCel kontaktu
Dział Handlowy   hurtownia@tabal.pl  
Monika Nadolna ... 13 mnadolna@tabal.pl sprzedaż wysyłkowa, transport sprzedaż hurtowa i detaliczna z oferty Hurtowni
Zbigniew Brewczak ... 12 zbrewczak@tabal.pl kraty pomostowe, elementy złączne (śruby)
Monika Pytka ... 11 mpytka@tabal.pl sprzedaż bezpośrednia
Beata Teter ... 14 bteter@tabal.pl sprzedaż bezpośrednia, kasa, sekretariat
Patrycja Latuszyńska ... 13 platuszynska@tabal.pl
tel. 607 209 245
sprzedaż hurtowa, bezpośrednia i wysyłkowa,
zaopatrzenie COPAL, FOGA, akcesoria
Patrycja Cholewa ... 27 pcholewa@tabal.pl sprzedaż bezpośrednia i wysyłkowa aluminium
Tamara Błażejewska ... 24 tblazejewska@tabal.pl
hurtownia@tabal.pl
stal kwasoodporna, tworzywa konstrukcyjne, blachy perforowane zaopatrzenie
Adam Półtorak ... 16 apoltorak@tabal.pl miedź, mosiądz,ołów, brąz, materiały ścierne, armatura kwasoodporna
Robert Pasternak (81)
7455530
rpasternak@tabal.pl
hurtownia@tabal.pl
aluminium , profile ,blachy  
Dyrektor Hurtowni Tomasz Pieczniak ... 29 info@tabal.com.pl