Kontakt


TABAL Sp. z o.o.

ul. Energetyków 14
20-468 Lublin
woj. lubelskie

Grzegorz Bartosik — Prezes Zarządu
gbartosik@tabal.pl

GPS: N 51° 12' 28" E 22° 33' 9"

Order a high-quality essay use this web link and receive it written by professionals fast! If you ask somebody "write my assignment" at this site you will get only a good quality essay.
 

UWAGA ! Sytuacja związana z epidemią koronawirusa , zmusiła część pracowników do pracy zdalnej. Prosimy o maksymalny kontakt drogą mailową.

                                   
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00–16:00 oraz w sobotę nieczynne .
                                            

fax 81 749 00 51, tel. 81 710 29 ...
(dwie ostatnie cyfry numeru telefonu należy dobrać na podstawie zamieszczonej tabeli)

Dział / osobaTelefonE-mailZakres kompetencjiCel kontaktu
Dział Handlowy   hurtownia@tabal.pl  
Bartłomiej Bartosiak ... 27 bbartosiak@tabal.pl
tel. 601 913 130
sprzedaż hurtowa, bezpośrednia i wysyłkowa

zapytania ofertowe,
wyceny,
obsługa klientów 

Tomasz Cholewa ... 13 tcholewa@tabal.pl
tel. 532 754 655
sprzedaż hurtowa, bezpośrednia i wysyłkowa,
Zbigniew Brewczak ... 12 zbrewczak@tabal.pl sprzedaż bezpośrednia i wysyłkowa
Monika Pytka ... 11 mpytka@tabal.pl sprzedaż bezpośrednia i wysyłkowa
Beata Teter ... 14 bteter@tabal.pl sprzedaż bezpośrednia, kasa, sekretariat
Tamara Błażejewska ... 24 tblazejewska@tabal.pl
hurtownia@tabal.pl
tel. 607 890 655
stal kwasoodporna, tworzywa konstrukcyjne, blachy perforowane aluminiowe i stalowe, armatura kwasoodporna zaopatrzenie
Adam Półtorak ... 16 apoltorak@tabal.pl
tel. 601 913 246
miedź, mosiądz,ołów, brąz
Robert Pasternak ... 27,13 rpasternak@tabal.pl
hurtownia@tabal.pl
tel. 607 191 529
aluminium , profile ,blachy  
Dyrektor Hurtowni Tomasz Pieczniak ... 29 tpieczniak@tabal.com.pl